Pierwszy wpis fotografa

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie na mojej nowej stronie internetowej, która funkcjonować ma jako blog prowadzony przez doświadczonego fotografa.

To właśnie tutaj dzielił się będę z Wami moimi przeżyciami związanymi z moją pracą, którą jest wykonywanie zdjęć. Moją pracą jest fotografia ślubna – Poznań natomiast jest miastem, w którym mam najwięcej realizacji. Miejscie zatem świadomość, że blog ten w głównej mierze przedstawiał będzie wpisy dotyczące wykonywania zdjęć, chociaż muszę szczerze przyznać, że postaram się czasam napisać do Was również coś innego, co zaciekawi być może nie tylko pasjonatów fotografii.
Niemniej jednak głównym moim celem przed rozpoczęciem prowadzenia tego bloga było stworzenie miejsca, w którym każdy z Was ocenić będzie mógł wykonywane przeze mnie zdjęcia. Wśród nich odnajdziecie nie tylko zdjęcia ślubne, ale też inne obrazy, na których utrwalam martwą naturę, zabytki czy też chociażby kościoły. Liczę na to, że wszystkie prezentowane tutaj przeze mnie prace przypadną Wam do gustu i zechcecie je rozpowszechnić, dzieląc się nimi chociażby ze swoimi znajomymi.
Wiedzcie, że przekazując dalej moje prace bardzo mi pomożecie – dzięki temu moje nazwisko będzie bardziej rozpoznawalne, a ja będę miał więcej zleceń. W końcowym efekcie również Wy będziecie mieć więcej okazji do przeglądania zrealizowanych przeze mnie prac, których na pewno będzie coraz więcej, jeśli tylko pomożecie mi w podbijaniu rynku fotograficznego. Zatem do dzieła, zastanówmy się nad tym o czym napisać w kolejnym artykule!

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s